Sylwia Lehner

Od 2016 roku szkolę skutecznych handlowców w firmach i doradzam właścicielom i managerom różnych branż, jak skutecznie rozwijać przedsiębiorstwa i jak budować spójną markę. Przeprowadziłam bardzo wiele konsultacji, wykładów dla firm a także szkół.
Pracowałam z przedsiębiorcami, pasjonatami, uczniami. Tematami moich wystąpień są: rozwój świadomości, wzrost, skuteczność, autoprezentacja, sukces. Pokazałam własne, niekonwencjonalne metody a rozwiązania, które proponuję do dziś – dawały i dają natychmiastowy efekt. Nieustane wyjazdy i działania na rzecz firm i szkół, skłoniły mnie do stworzenia cyklu szkoleń w ramach autoprezentacji, sprzedaży i rozwoju, po to by jak największa rzesza zainteresowanych osób mogła skorzystać z mojej wiedzy na platformie online.

Moje szkolenia mają na celu uświadomić, wykreować oraz rozwijać kompetencje każdego kto bierze udział w wykładach, spotkaniach i platformie wiedzy online.
Już dzisiaj zapraszam: właścicieli firm, managerów projektów, po, skuteczną wiedzę i siłę do realizacji zamierzonych celów sprzedażowych.

Dodatkowo zapraszam dyrektorów szkół po zastrzyk motywacji dla uczniów swoich szkół, każdego z Was do skorzystania z narzędzi budzących świadomość – od której zaczyna się wszystko, co piękne i efektywne!

Pozdrawiam Was ciepło i zapraszam na szkolenia!
Sylwia Lehner

 

Biogram

Urodzona w sylwestrową noc góralka,  w latach 2000-2009 rozwijała swoja karierę zawodową w Austrii. W latach 2013-2016- Prezes Zarządu i współwłaścicielka renomowanej firmy kurierskiej  Goniec  Sp. z o.o., specjalizującej się  w realizowaniu expressowych przesyłek  kurierskich, na terenie Stolicy.

Osoba o wyjątkowej charyźmie chętnie dzieli się energią z każdym kogo ma okazje spotkać na swojej prywatnej jak i zawodowej drodze. Aktywnie wspiera różnego rodzaju projekty, szkoły i młodzież oraz wydarzenia kulturalno – charytatywne i fundacje.

Sylwia Lehner prowadzi konsultacje, wykłady i warsztaty sprzedażowe, które cieszą się uznaniem nie tylko wśród firm z sektora MŚP ale i każdej z osób potrzebujących rozwinąć w sobie „ Umiejętność sprzedaży”, ponieważ jest ona kwintesencją wszystkich zdolności interpersonalnych każdego człowieka.

Jako wizjonerka i kreatorka własnych rozwiązań zawodowych, występuje licznie w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach, gdzie spotyka się z młodzieżą w ramach zmiany istoty myślenia, wyznaczania priorytetów, pracy nad sobą i skutecznej realizacji marzeń.

To osoba, znana z prowadzenia i koordynowania różnych projektów sprzedażowych, w tym dla HP Polska oraz z posiadania i prowadzenia, znanej i renomowanej firmy kurierskiej Goniec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, specjalizującej się w ekspresowych przesyłkach na terenie całej Stolicy.

Jedna z bohaterów książki Ilony Adamskiej, wydanej w 2015 r. „Szczęście na wagę złota” czyli „Jak osiągnąć sukces”, w której definiuje swój własny  sukces jako:  CEL, DZIAŁANIE i ODWAGĘ.

Laureatka nagrody „ Polska Lwica Biznesu 2015”, w kategorii „Innowacje w biznesie”, przyznanej przez internautów.

Członek Klubu Integracji Europejskiej 2016-2017

PRYWATNIE: POETKA – AUTORKA TOMIKÓW POEZJI „Czas ma Nas” z 2017 r. „Czas na Nas” z 2018 r. i „Czas na świadomość” z 2019 r. oraz płyty z własnymi kompozycjami oraz tekstami pt. „Poez… Ja”. Tworząca muzykę, śpiewająca – kochająca ludzi i scenę istota. Jej działalność artystyczną można śledzić na stronie: https://sylwialehner.art/

Życiowe motto: „Sukces to cel, działanie i odwaga!”